#VolleyNews: Łuczniczka Bydgoszcz planuje niespodziankę!

 

Przedsezonowe atrakcje zaplanowała dla kibiców Łuczniczka Bydgoszcz. Wszyscy, którzy wybiorą się na spotkanie z zawodnikami miejscowej drużyny, będą również mieli okazję zobaczyć się z siatkarzami Wicemistrza Polski.

 

Spotkanie z kibicami Łuczniczka Bydgoszcz zaplanowała na 18 września. Wszyscy, którzy pojawią się w Galerii Pomorskiej, będą mieli okazję lepiej poznać Bartka Filipiaka, Mateusza Sacharewicza, Wojciecha Jurkiewicza, Metodiego Ananieva, jak również trenera Jakuba Bednaruka. Obok nich wydarzenie uświetnią siatkarze PGE Skry Bełchatów – Srećko Lisinac, Nikolay Penchev oraz Grzegorz Łomacz. Na wszystkich czekać będą liczne atrakcje i konkursy.

Warto zaznaczyć, że nie jest to forma oficjalnej prezentacji drużyny – ta odbędzie się dużo później, w połączeniu z Meczem o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. 

 

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz