Solid State Drive Research Paper Onam Festival Essay In Malayalam Language Input Data Analysis Cover Letter Sample An Sample Of Resume For First Job Free Download Motivational Presentation Slides Patton Movie Review Ny Times

#VolleyNews: Łomacz: Liga Światowa to etap przygotowawczy do IO

łomDziś startują zmagania w Lidze Światowej. Podopieczni Stephana Antigi rozgrywki rozpoczną od turnieju w Kaliningradzie. Jednak pewne jest, że Mistrzowie Świata potraktują tegoroczne rozgrywki jako przygotowania do Igrzysk Olimpijskich.

Inauguracja Polaków w Światówce 2016 odbędzie się w Rosji, a w kolejne weekendy biało-czerwoni zagrają w Łodzi i Francji. O awans do finałowego turnieju nie muszą się obawiać. W końcu Final Six odbędzie się w Krakowie. Jednak docelową imprezą są igrzyska w Rio de Janeiro. Nie oznacza to, że zawodnicy nie pokuszą się o ewentualną walkę o medale już w stolicy Małopolski.

Zawsze chcemy wygrywać. Jednak Liga Światowa będzie z pewnością głównym okresem przygotowawczym do igrzysk, które są dla nas nadrzędnym celem sezonu – wyjaśnił Grzegorz Łomacz.

Jak na razie siatkarze nie mogli liczyć na długi okres odpoczynku. Mieli kilka dni wolnego, jednak później spotkali się w Spale.

Wygraliśmy w Japonii, a zmęczenie po zwycięskich meczach zawsze jest mniejsze. Byliśmy, co prawda trochę zmęczeni, ale dominowała w nas radość, ponieważ wykonaliśmy plan w stu procentach – zakończył rozgrywający.

Źródło: pzps.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz