Custom Proofreading Services For College Esl Critical Analysis Essay Ghostwriter Site Sayfol Homework Popular College Essay Editing Sites Examples Of Rhetorical Analysis Essays Ap Language Essays Literature Review Publication

#VolleyNews: Krzysztof Ignaczak ma swojego faworyta w trenerskim wyścigu

 

Były libero reprezentacji Polski podtrzymuje swoje typy.

 

Obok Radostina Stoycheva jako potencjalnych kandydatów na trenera Polaków stawia się także charyzmatycznego Mauro Berruto, jego zupełne przeciwieństwo – Ferdinanda de Giorgi, oraz mało znanego w Europie Marcelo Mendeza. Krzysztof Ignaczak o ostatnich z wymienionych wypowiada się ciepło, ale nie widzi wielkich szans na nawiązanie z nimi współpracy przez PZPS.

Może to byłby ciekawy, fajny kierunek, bo facet potrafił wychować młodych brazylijskich graczy, poukładać Sadę i grać z nią świetną siatkówkę. Czy będzie zatem chciał z tego zrezygnować? Nie sądzę. Trzyletni ważny  kontrakt z Sadą daje komfort pracy. Podobnie chyba, jak Ferdinando de Giorgi, który drugi sezon pracuje w ZAKSIE. W głowie Włocha może być oczywiście chęć wypłynięcia na szersze wody, z drugiej jednak strony nie wydaje mi się, że odejście z Kędzierzyna to byłby dobry ruch. Pozostaje nam zatem dwóch pozostałych kandydatów…

Radostin Stoychev już w październiku był widziany oczyma Krzysztofa Ignaczaka jako możliwie najlepszy następca zwolnionego z funkcji trenera Stephane'a Antigi. Według libero Resovii to właśnie Bułgar ma największe szanse na objęcia reprezentacji Polski. Sam zainteresowany niejednokrotnie zapewniał, że bardzo chciałby pracować z biało-czerwonymi. Jednakże nie tylko nasz związek jest zainteresowany utytułowanym na polu klubowym szkoleniowcem. W walce o Stoycheva liczą się także Rosjanie.

 

 

 

 

Źródło: laczynaspasja.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz