Apa Cover Letters Best Business Proposal Letter Proofreading Tasks For Children Personal Admission Essay

#VolleyNews: Krzysztof Ignaczak ekspertem Polsatu Sport!

IGŁANiedawno pisaliśmy o zakończeniu kariery Krzysztofa Ignaczaka. Dziś informujemy jednak, że nie do końca powiedział siatkówce “do widzenia”. Polsat Sport ma nowego komentatora i eksperta!

W ubiegłym tygodniu popularny “Igła” ogłosił zakończenie kariery. Jak się jednak okazuje, kibice już nie na boisku, a na stanowisku komentatorskim zobaczą byłego reprezentanta Polski. Nowy ekspert Polsatu Sport nie pożegnał się w stu procentach z siatkówką.

Warto przypomnieć, że jego kariera trwała prawie 20 lat!

“Moja kariera sportowa trwała długo, ale się skończyła. Trzeba się więc podjąć nowych wyzwań i mam nadzieję, że te wyzwania, które są przede mną dadzą mi tyle samo satysfakcji, a ja będę mógł znowu przekazać Wam energię, którą w sobie posiadam! Będę brał udział w komentowaniu spotkań dla Polsatu Sport. Będę ekspertem i mam nadzieję, że będziecie mnie widywali także w studiu. Jest kilka projektów, których nie mogę jeszcze zdradzić, ale także są one w zamyśle”  powiedział “Igła” w wywiadzie dla portalu plusliga.pl. 

źródło: polsatsport.pl/plusliga.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz