#VolleyNews: Kosariew: Muserskij tęskni za grą

muserskiyJednym z brakujących ogniw Sbornej podczas tegorocznych igrzysk był najwyższy siatkarz świata. Brak powołania Muserskiego wydawał się być karą za niechęć pomocy drużynie podczas turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie. Jednak okazuje się, że powód był nieco inny.

Wedle oficjalnej strony Biełogorie Biełgorod, siatkarz doznał kontuzji. Do początku sezonu ligowego w Rosji zostało jeszcze trochę czasu. Jednak asystent Giennadyja Szypulina, Aleksandr Kosariew wierzy, że zawodnik wkrótce dołączy do pozostałych siatkarzy.

Dima Muserskij przebywa aktualnie w Biełogorie i przechodzi właśnie przez proces rekonwalescencji. Zawodnik podleczył się trochę i jego kontuzja nie budzi już niepokoju. Aktualnie z Wadimem Chamutckichem ma zajęcia ze skakania i, jeśli wszystko będzie w porządku, zobaczymy go w składzie już podczas pierwszego etapu Pucharu Rosji. Sam siatkarz tęskni już za grą i wkrótce chce wrócić na boisko – wyjaśnił Kosariew.

Źródło: belogorievolley.ru

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz