Poets And Quants Stanford Gsb Essays Cover Letter For General Worker No Experience Stannard V Gore Case Summary Radiography Personal Statement Mature Student Top Mba Dissertation Abstract Examples

#VolleyNews: Kolejny zawodnik PlusLigi w Rosji?

troyRosyjska liga stała się znów atrakcyjna dla wielu zawodników. Niektórzy siatkarze decydują się na powrót do Superligi. Inni podejmują decyzje, aby spróbować swoich sił w jednej z najsilniejszych lig świata. Na podobny krok zdecydował się jeden z amerykańskich graczy, który w ostatnim sezonie reprezentował barwy polskiego klubu.

Postaci Murphy’ego Troy’a nie trzeba nikomu przedstawiać. Zawodnik przez ostatnie dwa sezony grał w LOTOSIE Treflu Gdańsk. Teraz postanowił postąpić tak jak jego były klubowy kolega, Sebastian Schwarz. Amerykanin obrał rosyjski kierunek. W najbliższym sezonie zagra w drużynie Lokomotywu Nowosybirsk. Na swojej pozycji będzie wsparciem dla byłej gwiazdy Sbornej, Nikołaja Pawłowa.

Warto nadmienić, że Troy nie będzie jedynym Amerykaninem w drużynie. Do zespołu dołączył także rozgrywający kadry Stanów Zjednoczonych, Kawika Shoji.

Troy w barwach reprezentacji wygrał Puchar Panamerykański, Mistrzostwa Ameryki Północnej, Ligę Światową i Puchar Świata. Wraz z gdańską ekipą sięgnął po tytuł wicemistrza Polski (2014/2015), a także tryumfował w Pucharze Polski (2014/2015) oraz Superpucharze kraju (2015/2016).

Źródło: volleyballnews.ru / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz