How To Write Poetry Essay Introduction Uswa E Hasna Essay Contest Business Plan For Software Implementation Strategy Savitch Problem Solving A Push Long Essay Rubric 2016 Olympics Apa Format For Citing Music

#VolleyNews: Kolejny reprezentant Niemiec w TSV Herrsching

dvl_logoSezon 2016/2017 w niemieckiej Bundeslidze zapowiada się ciekawie. Już wkrótce walka o mistrzowski tytuł czy krajowy puchar może rozegrać się nie tylko między VfB Friedrichshafen czy BR Volleys. Jeden z niemieckich klubów postanowił porządnie wzmocnić się przed nadchodzącym sezonem ligowym.

Wcześniej do klubu dołączył jeden z braci Steuerwald, Patrick. Teraz będzie miał szansę stworzyć duet z atakującym niemieckiej reprezentacji. Bowiem do ekipy TSV Herrsching, zwanej także Geilster Club Der Welt (GCDW), dołączy młody i perspektywistyczny siatkarz.

Już wielokrotnie jego nazwisko przewijało się w niemieckich mediach, a już teraz klub może potwierdzić pogłoski – Tom Strohbach dołącza do GCDW Herrsching. Bawarski zespół wygrał spory o jedną z największych nadziei niemieckiej siatkówki i jego wymarzonego zawodnika na pozycji atakującego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mieć w naszym składzie Toma – przyznał Fritz Frömming.

Swojej radości z powodu nowego wyzwania nie kryje także zawodnik. Dodaje on, że Herrsching był dla niego najlepszą opcją do wyboru. Dlaczego?

Dla mnie był Herrsching najlepszą opcją, bo tutaj mam możliwości nadal łączyć studia oraz siatkówkę. Ostatni rok nie był dla mnie najlepszy – teraz cieszę się w Herrschingu na nowych i starych kolegów z boiska, a ja chcę zaprezentować się na moim absolutnie najlepszym poziomie – powiedział Tom Strohbach.

Głos zabrał także główny architekt zespołu – szkoleniowiec Max Hauser.

Tom był przez cały czas moim idealnym kandydatem zawodnika na nowy sezon, pasuje dobrze do naszego zespołu i moim zdaniem należy do najlepszych zawodników Niemiec – wyjaśnił Max Hauser.

24. letni siatkarz podpisał umowę z zespołem na rok.

Źródło: geilsterclubderwelt.de / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz