#VolleyNews: Kolejny Amerykanin zagra w Superlidze?

flaga-Rosja1

Rosyjska karuzela transferowa rozkręca się powoli. Jak na razie nie mamy wiadomości o wielkich nazwiskach w tamtejszych klubach. Jednak okazuje się, że już wkrótce może dojść do interesującego przejścia jednego z amerykańskich zawodników.

Jenisej Krasnojarsk w swoim debiucie w Superlidze zajął wysoką, siódmą lokatę. Jednak po transferach widać, że zespół chce osiągnąć jeszcze wyższe miejsca w siatkarskiej ekstraklasie. Niedawno informowaliśmy o przedłużeniu kontraktu z trenerem, Jurijem Czerednikiem. Z zespołem postanowił związać się znany przyjmujący, Aleksej Spiridonow. Wkrótce do nich dołączyć może reprezentant Stanów Zjednoczonych.

Kawika Shoji, bo o nim mowa, jest już bliski podpisania umowy z Krasnojarskiem. Rozgrywający od kilku sezonów reprezentuje barwy różnych europejskich drużyn. Swoją przygodę z tutejszą siatkówką rozpoczął w Finlandii, przez kilka lat grał w BR Volleys. Ostatni sezon spędził w Turcji.

Źródło: sportbo.ru

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz