Squatters Area Essay How To Write A Better Gre Essay Paramount 90th Anniversary Feature Presentation How To Write A Formal Statement

#VolleyNews: Kolejne wzmocnienie GKS Katowice

GKSNajbliższy sezon ligowy zapowiada się ciekawie. Jednym z powodów jest powiększenie PlusLigi do szesnastu zespołów. Jednak nie powiększenie ligi, a transfery mogą doprowadzić do wielu ciekawych sytuacji w polskiej lidze.

Silnych wzmocnień dokonuje jeden z beniaminków, GKS Katowice. Wcześniej kontrakt z drużyną podpisał Marco Falaschi, który w ostatnim sezonie reprezentował barwy LOTOSU Trefla Gdańsk. Jednak nie tylko Włoch postanowił obrać nowy kierunek. Na taki sam krok zdecydował się wielokrotny reprezentant Polski.

Piotr Gruszka po zakończeniu zawodniczej kariery zdecydował się spróbować swoich sił w roli trenera. W sezonie 2014/2015 prowadził BBTS Bielsko – Biała. Teraz zdecydował się pozostać na Śląsku, aby prowadzić katowicką drużynę. Jak przyznaje, jednym z powodów są dobre wspomnienia z tym miastem, a przede wszystkim z halą.

Niektóre z moich sukcesów osiągnąłem w katowickim Spodku. Cieszę się z tego projektu, wierzę w siatkówkę. Nowy sezon po wygraniu 1. ligi będzie dla nas na pewno wielkim wyzwaniem, ale chcemy być mocnym punktem na siatkarskiej mapie Polski – przyznał były kapitan polskiej reprezentacji.

Były przyjmujący nie skupia się wyłącznie na najbliższym celu, czyli zaistnieniu w PlusLidze. Stara się on także rozmawiać z potencjalnymi zawodnikami katowickiej ekipy.

Siedmiu zawodników z poprzedniego sezonu zostaje z nami, podobnie jak trener Grzegorz Słaby, z którym będę współpracował. Jeżeli wszystkie plany uda się zrealizować, że będziemy mieli fajne zespół – zakończył Gruszka.

Źródło: pap.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz