Powerpoint Presentation About Hepatitis C Ancient Greek Pottery Powerpoint Presentation Best Resume Writing Website Au College Creative Writing Rankings Care Home Abuse Case Study

#VolleyNews: Juniorzy zaczynają walkę o tytuł Mistrza Polski

 

Juź 1 lipca 2020 r. początek wielkiego, siatkarskiego święta dla młodych adeptów siatkówki. Dom Sportu w Dębicy będzie gospodarzem tegorocznego turnieju Mistrzostw Polski Juniorów.

Od środy do niedzieli o tytuł rywalizować będzie między sobą 8 zespołów, jednak wiadomo – mistrz może być tylko jeden! W finałowym turnieju stawią się: Hemarpol Norwid Częstochowa, UMKS MOS Wola Warszawa, Trefl Gdańsk, AKS V LO Rzeszów, AZS 2020 Częstochowa, Jastrzębski Węgiel, AZS UWM Olsztyn i EKS Skra Bełchatów. Przed rokiem ze złotych medali cieszyli się zawodnicy Trefla Gdańsk. Rozegrany turniej da również odpowiedź, którzy juniorzy sięgną w tej edycji po laury programu RedBulla – „Siatkarskie Skrzydła”. Inicjatywa ta skierowana jest do młodych i wyróżniających się siatkarzy i siatkarek, którzy zostaną uhonorowani za swoje występy podczas zawodów, odpowiednio na każdej pozycji na boisku. Wybrani zostaną objęci opieką medyczną, podczas której  będzie możliwość kontroli ich wydolności, mobilności i psychomotoryki, dzięki czemu trenerzy i cały sztab szkoleniowy dobiorą indywidualnie ćwiczenia mające na celu rozwój każdego zawodnika, a co za tym idzie – lepsze wejście w dorosły, profesjonalny sport. W ubiegłym sezonie nagrody te powędrowały do takich zawodników, jak: Kacper Wnuk, Artur Błażej, Jakub Czerwiński, Remigiusz Kapica, Gracjan Bożek oraz Maciej Czyrek.

Program turnieju:

Środa, 1 lipca:
10:00 – Hemarpol Norwid Częstochowa – AZS UWM Olsztyn
16:00 – MOS Wola Warszawa – EKS Skra Bełchatów
13:00 – Trefl Gdańsk – ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa
19:00 – AKS V LO Rzeszów – KS Jastrzębski Węgiel S.A

Czwartek, 2 lipca:
10:00 – AZS UWM Olsztyn – ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa
13:00 – Hemarpol Norwid Częstochowa – Trefl Gdańsk
16:00 – EKS Skra Bełchatów – KS Jastrzębski Węgiel S.A
19:00 – MOS Wola Warszawa – AKS V LO Rzeszów

Piątek, 3 lipca:
10:00 – Trefl Gdańsk – AZS UWM Olsztyn
13:00 – ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa – Hemarpol Norwid Częstochowa
16:00 – AKS V LO Rzeszów – EKS Skra Bełchatów
19:00 – KS Jastrzębski Węgiel S.A – MOS Wola Warszawa

Sobota, 4 lipca:
10:00 – mecz o 7.miejsce
13:00 – mecz o 5.miejsce
16:00 – I półfinał
19:00 – II półfinał

Niedziela, 5 lipca:
10:00 – mecz o 3.miejsce
13:00 – finał Mistrzostw Polski Juniorów

źródło: pzps.pl
foto: Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD / Daria Jańczyk Photography)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Maciej Dziedzic

Maciej Dziedzic

Siatkówka towarzyszy mi już od 15 lat, radość sprawia mi zarówno gra z przyjaciółmi, jak i emocje przeżywane z trybun podczas meczów, na które staram się regularnie jeździć. Na codzień studiuję prawo, a w wolnych chwilach lubię pograć na pianinie oraz perkusji. Dołączenie do zespołu Volleyworld było świetną decyzją!