Doc Format Cv Should Stay At Home Moms Get A Salary From The Government Essay Scott Russell Sanders Essayshark Business Plan For Organic Vegetables Convincing Business Plan

#VOLLEYNEWS: Juniorzy wygrywają pierwszy sparnig

PZPS_LOGOKwalifikacje do Mistrzostw Europy juniorów dla naszej kadry rozpoczną się 1 kwietnia meczem z Danią. Następnego dnia we Frankfurcie nad Menem chłopcy mierzyć się będą z reprezentacją Węgier, a na koniec z gospodarzem turnieju- Niemcami. Tylko zwycięzca otrzyma awans, zaś drugi zespół dostanie szansę na grę w barażach.

Reprezentanci Polski rozpoczęli właśnie przygotowania do turnieju. Zespół opiera się na uczniach Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale. Mimo młodego wieku zawodnicy osiągnęli w poprzednim sezonie dwa spektakularne zwycięstwa- mistrzostwo Europy i świata kadetów.

Wczoraj w Spale podopieczni trenera Sebastiana Pawlika rozpoczęli serię sparingów i meczów z Czechami. Odnotowali pierwszą wygraną 3:1. Szkoleniowiec postawił w tym meczu na młodszych zawodników, gdyż większość składu stanowili chłopcy z rocznika 1999.

Na poniedziałek zaplanowany został kolejny mecz z kadrą Czech, a już następnego dnia odbędzie się wspólny trening obu drużyn.

Zespół SMS PZPS bierze udział w rozgrywkach I ligi. W sobotę w meczu 24. kolejki uczniowie spalskiej szkoły pokonali jeden z najsłabszych rywali NET Ostrołęka 3:0 (25:12, 25:22, 25:12). 9 marca rozegrają na wyjeździe zaległy mecz liderem GKS Katowice.

źródło: pzps.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz