Business Case Study Papers Pdf School Choice Research Paper Sales Strategic Account Business Plan Ap World Silver Trade Dbq Essay Top Article Review Editor Sites For Phd

#VolleyNews: Juniorzy rozpoczęli przygotowania do Mistrzostw Europy

pzps_min1W czasie gdy wszyscy przyglądamy się zmaganiom w Rio nasza kadra juniorów nie ma na to czasu! W spalskich lasach nasi juniorzy rozpoczęli przygotowania do Mistrzostw Europy, które odbędą się 2 – 9 września w Warnie i Płowdiwie.

Trener kadry juniorów, Sebastian Pawlik opowiedział krótko o tym co już za jego podopiecznymi. Juniorzy rozpoczęli treningi w Krośnie. Później wzięli udział w Memoriale Czesnokowa w Anapie. Następnym etapem przygotowań było zgrupowanie w Jelczu Laskowicach. Tam trzykrotnie zmierzyli się nasi juniorzy z juniorami z Turcji. Dwa zwycięstwa i jedna porażka to bilans naszych siatkarzy w tych spotkaniach.

Naszych młodych zawodników czekają jeszcze mecze kontrolne z drużynami Plusligi. 24 i 25 sierpnia zagrają z Effectorem Kielce i AZS-em Politechniką Warszawską. Po tych spotkaniach dostaną dwa dni wolnego, na koniec kolejne zgrupowanie w Spale.

Rok temu, obecni juniorzy, jako kadeci wywalczyli tytuły Mistrza Europy i świata. Z kolei pierwszymi rywalami naszych zawodników podczas Mistrzostw Europy juniorów będą: gospodarze, Bułgarzy oraz Francuzi, Ukraińcy, Niemcy i Słoweńcy.

Przypominamy także skład naszej juniorskiej kadry:

atakujący: Jakub Ziobrowski, Damian Domagała, Bartosz Kowalczyk

przyjmujący: Sławomir Busch, Szymon Jakubiszak, Bartosz Kwolek, Tomasz Fornal

rozgrywający: Łukasz Kozub, Łukasz Rajchelt

środkowi: Jakub Kochanowski, Dawid Woch, Patryk Niemiec, Norbert Huber

libero: Mateusz Masłowski, Jędrzej Gruszczyński.

źródło: pzps.pl/ oprac.własne

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz