Pay For Admission Essay On Founding Fathers Custom Content Ghostwriters Sites For School Best Bibliography Ghostwriting Site For University Martin Scheerer Problem Solving The Comparative Case Study Method

#VolleyNews: Jakub Bednaruk po porażce z Jastrzębiem

Nikogo nie dziwi zdenerwowanie Jakuba Bednaruka, po wczorajszej porażce z Jastrzębiem. W pierwszym meczu o 7. miejsce Akademicy ulegli jastrzębianom 1:3

Rywalizacja tej pary rozpoczęła się od meczu w stolicy. Jastrzębski Węgiel przerwał wczorajszym zwycięstwem swoją serię porażek, która ciągnęła się przez 5 meczów. Ku uciesze drużyny z Warszawy, o siódme miejsce przyszło im walczyć z drużyną, z którą w pierwszej fazie w tym sezonie szło im bardzo dobrze (3:0 i 3:2)

Z wczorajszego spotkania bardzo niezadowolony jest trener Politechniki, Jakub Bednaruk, szczególnie zły jest na ostatnią piłkę w meczu:

Nie zdobywając punktu do końca tej partii, sfrajerzyliśmy się. To jest po prostu wstyd.

Bendaruk w drugim secie wczorajszego nieudanego meczu zamieszał w składzie zmianami. Co zresztą przyniosło efekt w trzeciej partii. Nie można także zbagatelizować dużej szansy Warszawy w ostatnim secie, jednak nie udało im się przebić przez śląski blok.

Szkoleniowiec warszawian nie mógł się natomiast nachwalić… rozgrywającego Jastrzębskiego Węgla. Śmieje się, że może głupio to wygląda, ale sam bił szczere brawa dla Masnego, który jak twierdzi – podczas spotkania zaprezentował nieprawdopodobny poziom.

Mam apel do naszych władz siatkarskich. Zamiast Leonowi dajmy polski paszport Masnemu.

źródło: przegladsportowy.pl