Persuasive Research Paper Topics Psychology Dictionary Sports Introduction Letter Producer's Assistant Resume Samples Help With Law Book Review Should A Book Review Be In Present Tense Cover Page Dvd

#VolleyNews: Indykpol SA sponsorem tytularnym olsztyńskiej drużyny

Indykpol AZS OlsztynZarząd AZS Olsztyn podpisał umowę sponsorską z firmą – Indykpol SA, która będzie sponsorem tytularnym siatkarzy na sezon 2016/2017 z możliwością przedłużenia.  

Firma Indykpol SA współpracuje z AZS Olsztyn od dziesięciu lat. Tomasz Jankowski, który jest prezesem Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM S.A., informuje, że przedłużenie umowy pozwoli na zrównoważenie sytuacji w klubie. Dodaje również, że w dzisiejszych czasach sponsorzy są równie ważni jak siatkarze i ich umiejętności. Aktualnie bez sponsorów kluby nie byłyby w stanie występować w rozgrywkach na poziomie zawodowym.

Piotr Kulikowski, prezes Zarządu Indykpol SA, jest zadowolony z możliwości finansowania olsztyńskiej drużyny. Dodał również, iż liczy, że postawa drużyna w końcówce tego sezonu, jak i w następnym będzie sprawiać wiele radości.

Zarówno Tomasz Jankowski, jak i Piotr Kulikowski zwrócili uwagę na rozwój szkolenia młodzieży z Warmii i Mazur. Pragną, aby w kolejnych latach w szeregach Indykpolu AZS Olsztyn pojawiło się więcej wychowanków klubów z wyżej wymienionego regionu.

źródło: indykpolazs.pl / opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Żbik

Anna Maria Żbik

Obecnie studiuję dziennikarstwo i nowe media w Warszawie. Dzięki pracy w redakcji łączę trzy pasje: pisanie, fotografię oraz siatkówkę. Interesuję się również jazdą konną :)

Dodaj komentarz