#VolleyNews: Indykpol AZS Olsztyn po raz kolejny lepszy od gdańszczan

indykpol - lotosW piątek, w samo południe rozpoczął się drugi mecz towarzyski między zespołami z Pomorza oraz Warmii i Mazur. Byli szkoleniowcy polskiej reprezentacji po raz kolejny umówili się, aby rozegrać cztery spotkania. Z dobrej strony zaprezentowali się przede wszystkim zawodnicy z Olsztyna.

Przypomnijmy, że czwartkowe spotkanie było otwarte dla kibiców. Wówczas o zwycięstwie zadecydował piąty set, który rozstrzygnął się na korzyść olsztyńskiej ekipy. W piątek tie – break nie był już potrzebny, a podopieczni Andrei Gardiniego zanotowali na swoim koncie kolejne zwycięstwo przed rozpoczęciem sezonu ligowego. Warto zaznaczyć, że to nie koniec potyczek między LOTOSEM Treflem Gdańsk a Indykpolem AZS Olsztyn. Już w przyszły weekend – a dokładniej w piątek i sobotę, oba zespoły zagrają w Starogardzie Gdańskim.

Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (23:25, 28:26, 25:23, 25:19)

Indykpol AZS: Pliński (7), Zniszczoł (8), Boswinkel (15), Śliwka (17), Woicki (1), Buchowski (10), Żurek (l) oraz Szostek (1), Makowski, Zabłocki, Włodarczyk (8)

LOTOS Trefl: Pietruczuk (8), Schulz (8), Paszycki (6), Gawryszewski (11), Hebda (13),  Masny (1), Gacek (l) oraz Grzyb (5), Stępień (1), Romać (4), Ptaszyński (2), Majcherski (l)

Źródło: indykpolazs.pl / sport.trefl.com / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz