Executive Summary Or Cover Letter Pay To Get Cheap Article Online Consorcio Hogar Nueva Vida Sa De Cv Textual Indeterminacy Thesis 4 Research Paper Styles Pdf Cheap Thesis Writer For Hire Au

#VOLLEYNEWS: Holt powraca do ligi włoskiej!

max holtNajlepszy środkowy ubiegłorocznej edycji Ligi Światowej po raz trzeci w zawodowej karierze zasili drużynę z siatkarskiej Serie A.

Informowaliśmy dziś o wykryciu w organizmie 29-letniego środkowego reprezentacji USA zakazanego meldonium. Na szczęście Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA) zdecydowała nie dyskwalifikować Holta, gdyż za tym przewinieniem ma stać jego były klub a nie on sam.

Tym samym Maxwell Holt nie powinien mieć większych problemów z dołączeniem do nowej ekipy. W maju środowisko siatkarskie obiegła informacja, według której Amerykanin miał opuścić Dinamo Moskwę i powrócić do ligi włoskiej po trzech latach przerwy. Tym razem trafił do Modena Volley, obecnego Mistrza Włoch i zdobywcy Pucharu Włoch.

Oprócz Holta, od przyszłego sezonu barw Modeny będą bronić także powracający do Włoch Kevin Le Roux, rozgrywający Santiago Orduna przechodzący z Padwy oraz młodszy brat słynnego Earvina N’Gapetha, Swan N’Gapeth. Skład Modeny nie jest jeszcze skompletowany.

 

 

 

 

 

Źródło: worldofvolley.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz