#VolleyNews: Giba broni Antigi i chce mieć dom w Polsce

gibaaaNie ma co ukrywać – kibice na Meczu Gwiazd pojawili się nie tylko dla Pawła Zagumnego, ale też dla gwiazd światowej siatkówki. I, bądźmy szczerzy – najwięcej dla Giby, bo to on był najbardziej obleganym siatkarzem. 

Giba nie ukrywał zachwytu nad polskimi kibicami, nad atmosferą w Spodku, ale także na ulicach – podobało mu się, że tylu ludzi go rozpoznaje, poświęca chwilę na rozmowę, parę ciepłych słów. Wyznał, że powiedział jednemu z organizatorów, że chciałby w Polsce mieć dom, bo prawdziwie kocha ten kraj.

Brazylijczyk skomentował też ostatnie wydarzenia i dość kiepski wynik naszej reprezentacji na IO. Przyznaje, że i gra w czołówce kilku najlepszych drużyn powinna być sukcesem, ale jednocześnie doradza Polakom dalszy rozwój. Nie uważa, by zwolnienie Antigi było dobrym pomysłem, bo jego zdaniem, Francuz poradził sobie dobrze. Swoją opinię motywuje głównie tym, że sam z nim grał i wie, jak podchodzi do wielu sportowych kwestii.

Giba zapewnia, że teraz nie jest dla niego czas na to, by iść w stronę Antigi i zaczynać karierę trenerską. Jednocześnie żartuje, że może kiedyś, w Polsce byłby dla niego możliwy taki start.

Oby Giba, oby. #VolleyworldTeam zaprasza!

Źródło:polsatsport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz