The Haunting Of Hill House Novel Summary Titration Experiment Lab Report Government Intervention Free Market Essay Conference Of Presentation Sisters

#VolleyNews: Georgi Bratojew w Pluslidze!

bratojew georgiMimo iż większość zespołów zamyka już składy swoich drużyn na następny sezon wciąż można oczekiwać transferowych hitów. Georgi Bratojew, znany bułgarski rozgrywający zasili w kolejnym sezonie szeregi Espadonu Szczecin, który debiutuje w Pluslidze!

Georgi Bratojew jest dobrze znany polskim kibicom z występów w reprezentacji Bułgarii. Ma na koncie brąz Mistrzostw Europy z 2009 roku oraz srebro Igrzysk Europejskich z 2015 roku. Poprzedni sezon klubowy spędził w Itas Diatec Trentino z którym sięgnął po srebro Ligi Mistrzów. Wcześniej był zawodnikim m.in: Jugra Samotłor NiżniewartowskLewski Sofia.

Teraz założy barwy Espadonu Szczecin, który w nadchodzącym sezonie jest beniaminkiem Plusligi. Na pewno jednak klub z Szczecina nie jest skazany na pożarcie! Bowiem ściągnięcie do drużyny z miasta nad Odrą Bułgara to nie koniec ruchów transferowych beniaminka!

źródło: radioszczecin.pl/ oprac. własne

zdjęcie: as-serwisowy.blogspot.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz