High School Resume Samples No Experience The Chrysanthemums Summary Analysis How To Cite Within Paragraph Apa Sample Of Cover Letter For Teacher Curriculum Vitae Australia Download Europass

#VolleyNews: Gdańszczanie z Neptunem na piersi

LOTOS-Trefl-GdanskLotos Trefl Gdańsk rozpocznie sezon 2016/2017 Plusligi meczem z Effectorem Kielce na własnym boisku w poniedziałek, 3. października. Gdańszczanie po raz pierwszy będą mogli pokazać się swoim kibicom w nowych koszulkach. A na tych widoczny jest Neptun, rzymski bóg wód i jeden z najważniejszych symboli miasta Gdańsk. 

Koszulki dla graczy Lotosu Trefl Gdańsk przygotowała firma PHU COLO. Wzrok przyciąga do nich sama postać Neptuna, który ma zdopingować zawodników Lotosu do podbijania kolejnych siatkarskich boisk. Skojarzenia z Bałtykiem wywołuje też kolorystyka strojów jednocześnie symbolizująca pasję i gotowość do sportowej rywalizacji.

Małgorzata Ciszewska, kierownik marketnigu Lotosu Trefl Gdańsk przyznała, że klub postawił na niecodzienny projekt, ale przede wszystkim zależało mu by koszulki były powiązane z historią miasta. Wspomniała również, o legendzie związanej z rzeźbą Neptuna na Długim Targu nakazującym osobom, które po raz pierwszy odwiedzają stolicę bursztynu pocałować pomnik. Działaczom klubu i siatkarzom zależy na gorącej atmosferze w hali, by zawodnicy niesieni dopingiem swoich fanów kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa.

W tworzenie nowych koszulek zaangażował się także Michał Masny. Rozgrywający polecił zespołowi projektantkę, Martynę Drozdowską, której niekonwencjonalne projekty już wcześniej wpadły mu w oko. Sama projektantka powiedziała, że było to pierwsze dla niej wyzwanie ściśle połączone ze sportem. Lubi niesztampowe projekty i z przyjemnością stworzyła numerki dla Gdańszczan, tak by komponowały się one z Neptunem i motywami morza. Zawodnicy, jak i sama projektantka są zadowoleni z efektów.

Okazję do obejrzenia tych wszystkich wysiłków, by pokazać coś niezwykłego na koszulkach podopiecznych Andrei Anastasiego będziemy mieli niebawem. Drużyna rozegra w nich cały najbliższy sezon Plusligi!

źródło: sport.trefl.com/ oprac.własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz