Persuasive Essay About Less Homework Grupo Elektra Sa De Cv Salinas This Boy's Life Essay Examples Biblical Essay Writing General Special Skills For Resume

#VOLLEYNEWS: Facundo Conte z nowym pracodawcą!

SKRAW piątek, pojawiła się informacja o tym, że Facundo Conte opuszcza PGE Skrę Bełchatów. Dziś wiadomo już w jakim klubie zagra w następnym  sezonie.

Po odejściu argentyńskiego przyjmującego z zespołu PGE Skry Bełchatów, pojawiło się wiele spekulacji na temat jego przyszłej kariery. Jedną z najczęściej powtarzanych plotek głosiła, że Conte skieruje swoje kroki do Chin. Okazuje się, że nie była to tylko plotka. Argentyńczyk w przyszłym sezonie będzie bowiem reprezentował barwy Shanghai Golden Age Men’s Volleyball Club.

screen1

Klub z Szanghaju, będący 12-krotnym mistrzem kraju, poinformował o podpisaniu kontraktu z Argentyńczykiem za pomocą portalu weibo.com.

Przypomnijmy, że Facundo Conte odszedł z PGE Skry mimo ważnego jeszcze przez rok kontraktu, o czym pisaliśmy tutaj.

W ślady Argentyńczyka najprawdopodobniej pójdzie także atakujący, Georg Grozer, znany polskim kibicom z występów w Asseco Resovii Rzeszów w latach 2010-2012. Niemiec ostatni sezon spędził w Korei Południowej w zespole Samsung Bluefangs. W ostatnich wypowiedziach Grozer zapewniał, że w Azji mu się podoba i nie zamierza zmieniać kontynentu. Najprawdopodobniej zmieni więc tylko Koreę na Chiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: www.weibo.com/shmensvolleyball / opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Roksana Jankowska

Roksana Jankowska

Moje życie kręci się wokół sportu. Od lat wierny kibic żużlowy, piłkarski i oczywiście siatkarski. Piszę od zawsze, kocham to, a swoją przyszłość pragnę związać z dziennikarstwem. Lubię podróże - te prawdziwe i te w równoległą, książkową rzeczywistość. Moim marzeniem jest wyjazd do Buenos Aires.

Dodaj komentarz