#VolleyNews: Brak decyzji o miastach-gospodarzach ME siatkarzy w 2017 roku


PZPS_LOGOPolski Związek Piłki Siatkowej zdementował dziś plotki o zapadnięciu decyzji co do Miast-Gospodarzy Mistrzostw Europy mężczyzn 2017, które odbędą się w Polsce. 

Wczoraj na naszym portalu pojawiła się informacja, że najistotniejsze mecze kolejnej już w naszym kraju wielkiej imprezy siatkarskiej zostaną rozegrane w łódzkiej Atlas Arenie. Wiceprezydent miasta Łodzi odpowiedzialny za sport poinformował, że negocjacje zostały zakończone i jest to sprawa zamknięta. Łódź bowiem już wcześniej była typowana jako główny kandydat do organizacji tegoż wydarzenia.

PZPS jednak za pośrednictwem swojej strony internetowej oznajmił, że żadne decyzje w tej sprawie nie zostały podjęte a Związek prowadzi rozmowy z władzami kilku miast. PZPS zaznaczył również że będzie wraz z Miastami-Gospodarzami informował o zakończeniu negocjacji i podjętych decyzjach.

źródło: pzps.pl 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz