Cheap Analysis Essay Editor Site Us Short Essay On An Accident Scene Fisher House Scholarship Winners Essays Reflective Phrases For Essayscorer Corvinus Isp Thesis

#VOLLEYNEWS: Bartosz Bednorz w PGE Skra Bełchatów

bednorzPo wygranym meczu PGE Skry Bełchatów z Lotosem Trefl Gdańsk, prezes Piechocki poinformował, że Skra podpisała kontrakt z Bartoszem Bednorzem.

Swoje ostatnie sezony przyjmujący spędził w AZS Olsztyn, z którym zajął 10. miejsce w tabeli. Brązowi medaliści podpisując kontrakt z młodym zawodnikiem zapewnili sobie stabilizację w razie rezygnacji Facundo Conte. Wciąż nie wiadomo, czy Conte zdecyduje się zostać na następny sezon w Skrze.

Bartek Bednorz, w którego inwestowaliśmy przez kilka ostatnich lat podejmie wyzwanie w Bełchatowie i wzmocni nasz zespół. Ten będzie sukcesywnie odmładzany, chcemy postawić na młodych i perspektywicznych Polaków – to w nich widzę przyszłość zespołu. Wierzę w ich potencjał i nie sądzę, by to odbiło się na wynikach. – skomentował Piechocki.

Bednorz pomimo swojego młodego wieku brał udział w zgrupowaniu reprezentacji w Spale w 2015 roku.

źródło: www.polsatsport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Żbik

Anna Maria Żbik

Obecnie studiuję dziennikarstwo i nowe media w Warszawie. Dzięki pracy w redakcji łączę trzy pasje: pisanie, fotografię oraz siatkówkę. Interesuję się również jazdą konną :)

Dodaj komentarz