#VolleyNews: Bartosz Bednorz odchodzi z Indykpolu AZS Olsztyn

bednorzSpotkanie Indykpolu z Łuczniczką Bydgoszcz było ostatnim dla Bartosza Bednorza w barwach drużyny AZS-u. Jak donosi informacja, Bednorz po zakończonym sezonie nie będzie reprezentował już barw Indykpolu.

Bartosz Bednorz w stolicy Warmii i Mazur gra już od dwóch sezonów, lecz poprzedni sezon nie zaliczał się dla niego do udanych, ponieważ długi czas leczył kontuzję. W okresie przygotowawczym przyjmującemu odnowił się uraz związany z degeneracyjna wiązadła rzepki. Jenak to nie wykluczyło go z bycia czołowym zawodnikiem w swojej drużynie. Dzięki swojej ponadprzeciętnej formie powołany został do szerokiej kadry, przez szkoleniowca reprezentacji Polski.
Czwartkowe, niestety dla Indykpolu przegrane 2:3 spotkanie z Łuczniczką Bydgoszcz, było ostatnim meczem, w którym kibice po raz ostatni zobaczyli Bednorza w barwach AZS-u.

Bednorz podkreśla, że lata spędzone w Indypolu były dla niego ciekawe i bardzo dużo wyniósł z tej przygody. Zauważa, że nie tylko podniósł swoje umiejętności, ale także nauczył się gry psychologicznej na parkiecie.

Trwają rozmowy z kilkoma klubami na temat mojej gry w przyszłym sezonie. Mam w czym wybierać, co mnie bardzo cieszy. Nie przywiązuje dużej uwagi do finansów, gdyż chciałbym wybrać to miejsce, gdzie będę mógł się dalej rozwijać. – Mówi Bednorz

źródło: olsztyn.sport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz