#VolleyNews: Antonin Rouzier zmieni klub?

 

Antonin Rouzier w niedawno zakończonym sezonie rozgrywek klubowych razem z Arkas Spor Izmir zdobył brąz ligi tureckiej. Doniesienia z siatkarskiego świata wskazują jednak to, że francuski atakujący zmieni klub w następnym sezonie. Choć ma on zmienić drużynę to jednakże najprawdopodobniej zostanie w Turcji!

Po dobrym, minionym już sezonie Antonin Rouzier najprawdopodobniej rozstanie się z Arkasem Spor Izmir. Kontrakt francuskiego siatkarza z klubem z Izmiru wygasał po zakończonym sezonie. Zawodnik chce stanąć przed nowym wyzwaniem. Jego kolejnym pracodawcą ma być klub Istanbuł BBSK. Drużyna z Istanbułu zdobyła wicemistrzostwo kraju i prawo do gry w następnej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli by zatem Antonin Rouzier dołączył do tego zespołu wyzwań by mu nie brakowało!

Antonin Rouzier najwyraźniej dobrze czuje się w Turcji. Gdy plotki w odnośni jego transferu do Istanbułu BBSK znajdą potwierdzenie, bądź okażą się tylko plotkami będziemy was natychmiast informować.

źródło: worldofvolley.com/ oprac.własne

Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz