Good And Bad Study Habits Essay La Symphonie Pastorale Book Summary Research Papers On Scientology Agu Presentation Cheap Papers Ghostwriter Website For School

#VolleyNews: Antiga “odkrył” karty

POLSKADo Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zostało już mało czasu. Za nieco ponad trzy tygodnie rozpocznie się najważniejsza impreza czterolecia. Niektórzy szkoleniowcy zwlekają z podaniem ostatecznego składu na ten turniej. Zdecydowanym przeciwieństwem takiego zachowania jest selekcjoner biało – czerwonych.

Jeszcze wczoraj pojawiły się pierwsze plotki, na kogo postawi Antiga, a kto zostanie w Polsce. Jednak słowa nie znalazły potwierdzenia aż do dziś. Okazuje się, że Francuz zdecydował się na odważny krok. W Polsce zostanie Marcin Możdżonek, który był jednym z bohaterów polskiej ekipy w Berlinie. Jego miejsce zajmie wracający po kontuzji Piotr Nowakowski. Z kolei jedynym libero na olimpijski turniej będzie Paweł Zatorski. To oznacza, że w kraju zostanie Damian Wojtaszek.

Skład reprezentacji Polski na Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro 2016:

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Rafał Buszek, Michał Kubiak, Mateusz Mika

Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Piotr Nowakowski

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz

Atakujący: Dawid Konarski, Bartosz Kurek

Libero: Paweł Zatorski

Źródło: pzps.pl / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz