#VolleyNews: Aleksiej Wierbow i Zenit gotowi na rewanż w Polsce

лого zenit_rus_engNiespodziewana wygrana Skry w Kazaniu w pierwszym meczu rywalizacji o wejście do Final Four Ligi Mistrzów wywołała burzę. Dzięki temu zwycięstwu polski zespół ułatwił sobie drogę do awansu. W trudnej sytuacji są natomiast siatkarze Zenitu Kazań. Aleksiej Wierbow zdaje sobie z tego sprawę, jednocześnie zapewnia że jego drużyna jest całkowicie zmotywowana do walki w łódzkiej Atlas Arenie. 

Aleksiej Wierbow skomplementował graczy PGE Skry Bełchatów. Ich umiejętności ocenił jako bardzo podobne tym  do siatkarzy z Kazania. Libero wskazał, że celem bełchatowian jest wygrana tej edycji LM. Bełchatowianie także nie przestraszyli się wielkiego atutu Zenitu, czyli zagrywki. Potrafili również całkowicie zmienić losy meczu, gdy już wydawało się, że to zespół rosyjskiego libero odniesie pewne zwycięstwo.

Aleksiej Wierbow zaznaczył, iż w poprzednim meczu jego drużyna nie wykorzystała swojej szansy. Gospodarze nie postawili wówczas kropki nad i. Libero podkreślił, że zabrakło Zenitowi atutu silnej zagrywki.

“Trzeba zbierać siły, ćwiczyć zagrywkę i lecieć bić się w Polsce. Nic nie jest jeszcze stracone.” – dodał na końcu Wierbow.

Przypominamy, że meczy rewanż odbędzie się 24 marca w Atlas Arenie w Łodzi.

źródło: plusliga.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.

Dodaj komentarz