#VOLLEYNEWS: Leandro Vissotto zamienia Japonię na Katar

401px-Leandro_VissottoWielokrotny medalista największych imprez siatkarskich zarówno reprezentacyjnych jak i klubowych nie zamierza rozstawać się z Azją.

 

 

 

 

 

 

Utytułowany 33-letni atakujący reprezentacji Brazylii opuścił japoński JT Thunders. Informacja obiegła siatkarski światek już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz mamy okazję poznać nowy klub wicemistrza olimpijskiego z Londynu.

Al Arabi Qatar – tę drużynę z siedzibą w Doha powinni kojarzyć wytrawni sympatycy polskiej siatkówki a przede wszystkim fani Łukasza Kadziewicza, który przez pewien czas był siatkarzem tej katarskiej ekipy. Właśnie Al Arabi Qatar od przyszłego sezonu będzie miało okazję gościć w swoich szeregach tego dwukrotnego zdobywcę siatkarskiej Ligi Mistrzów, zdobytej przez Vissotto dwa sezony z rzędu w barwach Trentino.

 

 

 

Źródło: worldofvolley.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz