Recording Studio Intern Resume Sample Ethnic Minority Argumentative Essay Cv Online Iesko Darbo Resume Terbaik Dalam Bahasa Inggris

#VolleyNews: Robert Prygiel ocenia mecz w Bełchatowie

Robert Prygiel/zdj. wksczarni.plCo po meczu w Bełchatowie powiedział trener Cerrad Czarnych Radom – Robert Prygiel?

Robert Prygiel (trener Cerrad Czarnych Radom):

“W Bełchatowie zagraliśmy słabiutko, przegraliśmy zasłużenie. W mojej ocenie było to najsłabsze spotkanie w naszym wykonaniu w tym sezonie. Żałujemy, bo nastawialiśmy się na walkę, przed meczem była motywacja, by coś ugrać. Skra była jednak dużo lepsza od nas w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Zbili nas strasznie. Musimy szybko się pozbierać, bo w środę czeka nas chyba najważniejszy mecz rundy zasadniczej. Gramy z Jastrzębskim Węglem i będzie to starcie o utrzymanie miejsc 5-6 w tabeli. Jeśli zdołamy sobie zapewnić grę w play – off o te właśnie lokaty to będzie to spory sukces drużyny w tym sezonie.”

źródło: sport.pl
zdj.: wksczarni.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz