Homeworks Painting Northern Virginia Starting A Business Book Reviews The Price By Arthur Miller Summary Tell Tale Heart Edgar Allan Poe Summary Essay On 1 Corinthians 13 8-10

#VolleyNews: Dominik Witczak na Plaży Gotyku 2016!

Dominik WitczakDo tej pory wiedzieliśmy, że w ramach Meczu Gwiazd Bella Plaży Gotyku Toruń 2016 zagra Krzysztof Ignaczak. Dzisiaj pojawiła się informacja, że do libero dołączy kolega z drużyny – Dominik Witczak!

O występie „Igły” w Toruniu pisaliśmy już wcześniej (KLIK).

Z kolei w dniu dzisiejszym organizatorzy Plaży Gotyku poinformowali, że również w grodzie Kopernika pojawi się Dominik Witczak, który brał udział we wszystkich dotychczasowych zawodach: „Miałem przyjemność być na wszystkich imprezach, które były tutaj zorganizowane.”

Jak ubiegłoroczny turniej wspomina atakujący Asseco Resovii Rzeszów, do której jest wypożyczony z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle?
„Myślę, że fajnie udało się zrealizować klimat tego spotkania. Trochę pograliśmy na poważnie, trochę było żartów. Trochę więcej atrakcji dla kibiców. Mogliśmy też przez chwilę pograć z kibicami, więc myślę, że frekwencja na trybunach była wyznacznikiem tego, że w miarę sprawdziliśmy się w tej roli”

Przypomnijmy, że w zeszłym roku partnerem Dominika Witczaka był Grzegorz Bociek, a Krzysztofa Ignaczaka – Wojciech Włodarczyk. Kogo jeszcze będzie mógł gościć Toruń na Plaży Gotyku 2016? Będziemy Was informować na bieżąco.

źródło: inf. własna/plazagotyku.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz