How To Write A Test Report For A Website Gomme Essays Greek History Literature Custom Annotated Bibliography Writing Service For University Ramya Resume Coimbatore Collect 2015 Application Essay

Uraz w szeregach LOTOSU Trefla Gdańsk

grzyb

W sport wpisane jest ryzyko zdrowotne. Niekiedy problemy pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie. O tym przekonał się Mistrz Polski. Teraz plaga kontuzji dotknęła także drugą drużynę ostatniego sezonu ligowego.

Podopieczni Andrei Anastasiego rozgrywają właśnie mecz w Lidze Mistrzów. Jest to ich drugie spotkanie w tych rozgrywkach. Podczas jednej z akcji źle upadł Wojciech Grzyb. Środkowy LOTOSU Trefla Gdańsk przez chwilę leżał na boisku. Do siatkarza podeszli koledzy, a także sztab szkoleniowy.

W tej chwili zawodnik znajduje się poza boiskiem i ma opatrunek na nodze. W jego miejsce na boisku pojawił się kapitan, Bartosz Gawryszewski.

Źródło: inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz