Popular Personal Essay Editor Website Au Afsa 2nd Chance Scholarship Contest Essay Esl Business Plan Writer Website Usa Creative Writing Workshops Exercises

#Tokio2020: Rosyjsko-francuski finał. Brazylijczycy zagrają z Argentyną o brązowy medal

 

Znamy już rozstrzygnięcia półfinałów w turnieju siatkówki męskiej podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W pierwszym półfinale mogliśmy oglądać widowisko na najwyższym światowym poziomie. W meczu, w którym spotkały się Rosyjski Komitet Olimpijski i Brazylia, byliśmy świadkami czterech emocjonujących setów, a całe spotkanie zakończyło się wygraną rosyjskich zawodników i to oni zagrają w wielkim finale. Drugi półfinał rozegrali pomiędzy sobą reprezentacje Francji i Argentyny. Tutaj emocji było nieco mniej, a w końcowym rozrachunku lepsi okazali się trójkolorowi. O tym kto zostanie Mistrzem Olimpijskim dowiemy się już w sobotę!

 

 

WYNIKI PÓŁFINAŁÓW – 05.08.2021r.:
GODZINA
REPREZENTACJA
WYNIK
REPREZENTACJA
6:00
Brazylia 🇧🇷 1:3
(25:18, 21:25, 24:26, 25:23)
ROC 
14:30
Francja 🇫🇷 3:0
(25:22, 25:19, 25:22)
Argentyna 🇦🇷

źródło: informacja własna

fot. Kinga Kembrowska

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.