Best Masters Essay Ghostwriters Website For College Problem Solving Assessment Cbse Sample Questions Torvald Helmer Essay Definition The Seventh Day Movie Review Persuasive Ghostwriter Website Free Business Plan For Laundromats

#Tokio2020: ROC z drugim zwycięstwem, ciężka przeprawa Canarinhos

Drugi dzień zmagań w grupie B za nami. Amerykanie ulegli dziś reprezentacji ROC, która została nowym liderem tabeli. Francja w trzech setach pokonała reprezentację Tunezji. Ostatni dzisiejszy mecz przyniósł niespodziewane rozstrzygnięcie. Stawiana w rofli faworyta spotkania Brazylia przegrała dwie pierwsze partie na rzecz Argentyny. Następnie próbowała odrobić straty i wygrała trzeciego seta. W czwartej odsłonie przy stanie 17:12, Albicelestes zmierzali do zamknięcia spotkania z kompletem punktów. Canarinhos jednak przełamali się na tyle skutecznie, że wygrali czwartego seta, a następnie również tie-breaka. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań i tabelę grupy B po drugiej kolejce spotkań.