Superliga: Podsumowanie i wyniki zaległych meczów 22 kolejki

superligaW pierwszą niedzielę kwietnia zostały rozegrane zaległe spotkania 22 kolejki Superligi. Do walki przystąpiły zespoły takie jak Zenit Kazań, Dynamo Krasnodar, Biełogorie Biełgorod oraz Kuzbass Kemerowo. I choć zostały rozegrane tylko dwa spotkania, nie można nie wspomnieć o niespodziance.

Pierwszym spotkaniem był mecz między Kemerowem a Biełgorodem. Wydawało się, że ekipa Biełogorie będzie chciała wygrać dla kibiców. Zwłaszcza, że klub odpadł z walki o finałową czwórkę Ligi Mistrzów. Rzeczywistość nie okazała się łaskawa dla tego zespołu. Podopieczni Giennadyja Szypulina prowadzili w spotkaniu 2:1. Ostatecznie przegrali czwartą, a także piątą partię. Choć na ich koncie zapisało się jedno oczko, marzenie o drugim miejscu w tym sezonie może okazać się niespełnione.

Z kolei kazańska drużyna nie zawiodła. Zenit był zdecydowanym faworytem dzisiejszego pojedynku. Zwłaszcza, że rywalem było Dynamo Krasnodar, które radzi sobie średnio w tym sezonie. Zawodnicy Władimira Alekny zdają się być teraz na fali po zwycięstwie z PGE Skrą Bełchatów. Dzisiaj nie dali szans swojemu ligowemu rywalowi. A już w środę na szyjach dzisiejszego tryumfatora zawisną złote medale krajowych mistrzostw.

22 kolejka Superligi, zaległe mecze, 03.04.2016:

Kuzbass Kemerowo – Biełogorie Biełgorod 3:2 (25:20, 17:25, 19:25, 25:23, 15:12)

Zenit Kazań – Dynamo Krasnodar 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)

Źródło: inf. własna

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz