Essays On Nietzsche Beyond Good And Evil Quotes Glass Menagerie Comparison Essays The Pumpkin Plan Summary Suchna Prodyogiki Essay Contest Censorship Blogging Essay

Skład reprezentacji Polski na zgrupowanie w Spale!

REPREZENTACJA POLSKITrener biało – czerwonej armii siatkarzy, Stephane Antiga, dokonał wyboru piętnastu zawodników, którzy w najbliższą środę spotkają się na zgrupowaniu w Spale, gdzie będą przygotowywać się do zaplanowanego na przedostatni weekend sierpnia Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W Arłamowie szkoleniowiec reprezentacji Polski miał do dyspozycji szesnastu graczy. Selekcjoner Mistrzów Świata podjął decyzję, iż we właściwym etapie przygotowawczym (12. – 18.08) do wspomnianego wcześniej MHJW i Pucharu Świata udziału nie weźmie środkowy Andrzej Wrona.

Skład reprezentacji Polski na zgrupowanie w Spale:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz

Atakujący: Dawid Konarski, Bartosz Kurek

Środkowi: Karol Kłos, Piotr Nowakowski, Marcin Możdżonek, Mateusz Bieniek

Przyjmujący: Michał Kubiak, Wojciech Włodarczyk, Mateusz Mika, Rafał Buszek, Artur Szalpuk

Libero: Paweł Zatorski, Piotr Gacek

źródło: pzps.pl / informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.