Custom Dissertation Hypothesis Writing Services Usa Presentation Multimedia Animation Assignment Of Debt Document Interview Test Report Writing Apa Format According To Citation Page

Siergiej Tietiuchin: Chcę pojechać na IO

flaga-Rosja1Siergiej Tietiuchin jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Rosji. Cztery lata temu zdecydował się zakończyć reprezentacyjną karierę. Jednak teraz okazuje się, że w swoim postanowieniu nie wytrwał zbyt długo.

40. latek przyznał, że chce wziąć udział w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. To byłaby szósta Olimpiada dla zawodnika w jego karierze. Dodatkowo przyznał, że zamierza walczyć o miejsce w kadrze narodowej ze swoimi kolegami.

Bardzo chcę pojechać na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Będę starał się walczyć z wszystkimi zawodnikami o miejsce w drużynie. I jeśli trener zgodzi się, to oczywiście pojadę. Ale to nie oznacza, że mój bilet już na mnie czeka. Ja chcę zasłużyć na powołanie swoją grą, będę trenować i grać. Żadnej pewności nikt mi nie dał – wyjaśnił siatkarz Biełogorie Biełgorod.

Warto zaznaczyć, że pochodzący z Uzbekistanu siatkarz ma swoim koncie całą kolekcję olimpijskich medali. Pierwszy z nich zdobył w Sydney w 2000 roku i był to srebrny krążek. W Atenach w 2004 i w Pekinie 2008 wraz ze Sborną uplasował się na najniższym stopniu podium. Z kolei w 2012 w Londynie Rosjanie tryumfowali.

Źródło: championat.com / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz