How To Write A Very Good Term Paper Film Editorial Cover Letter Examples Volcanoes Research Project Essay On Potato For Class 1 Essay Terms Consider

Siatkówka w oku Głąba #36

10609031_782404815116303_1324054258_nSiatkówka znajduje się w każdym oku, choć nie w każdym sercu. Jak wygląda siatkówka w krzywym zwierciadle? O zdrajcy Rosji, treningach Kubiaka, kontuzji Boćka, świętach w Spale i siatkarzach od siatek. 

Nefahjkfbvrcvewuevfuqivbcfuiqeyvbcuyqeioyvbcuyieqvbcuyiqevbcuqefro czyli moja (i chyba wszystkich kibiców) reakcja na powrót Michała Kubiaka do treningów przed turniejem kwalifikacyjnym. Teraz nie pozostaje mu nic innego jak ćwiczyć z głową, by móc z sercem Berlin zdobywać! A co!

Za to smutna wiadomość jest taka, że Grzesiek Bociek ma dość groźną kontuzję pleców. Niby wciąż jest indywidualnie przygotowywany przez sztab, jednak boję się, że jego szanse na wyjazd zmalały. Złośliwi twierdzą, że to w żaden sposób sytuacji nie zmienia, bo i tak Antiga zabrałby ze sobą Konarskiego. Ale ja przecież nie jestem złośliwa i nie powiem, że atakujący powinien przede wszystkim dobrze atakować, a nie być takim “fenomenalnym” blokującym…

Święta, święta i po świętach… Siatkarze reprezentacji wraz z całym sztabem też mieli w Spale swoją wigilię. Nawet prezenty były! Michał Winiarski i Mariusz Wlazły się na spotkaniu opłatkowym również pojawili – chyba za bardzo zapatrzeli się w te reklamy Plusa i liczyli, że tak jak Kłosowi i im Stephan da jakieś fajne prezenty. A przecież to Mateusz Mika był grzeczny i on powinien dostać najwięcej. No, ale on zamiast w Stephana, wierzył w Mikołaja i do niego pisał list.

A w Rosji niezła draka. Muserskiy zadecydował, że nie pojawi się na zgrupowaniu swojej kadry, na co Prezydent Rosyjskiej Federacji Siatkówki Stanisław Szewczenko zareagował bardzo nietaktownie i nazwał siatkarza zdrajcą. Ja bym się z całej sytuacji nie śmiała – pamiętam takiego jednego, który chciał odpocząć od reprezentacji i również stał się zdrajcą i wrogiem publicznym numer jeden. Wszyscy twierdzili, że to ścierwo i nie jest kadrze potrzebny i najlepiej niech spada na drzewo prostować banany. A później jednak Wlazły wrócił i został Mistrzem Świata. Wtedy już wszyscy zaczęli go znowu kochać.

Czy są tu jacyś siatkarze? Bo ja chciałam tak jak Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wybrać się na wyprzedaże. Ale spokojnie, pieniędzy mam tyle co kot napłakał, więc to max jedna reklamówka wyjdzie do noszenia – pisze się ktoś?

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Martyna Głąb

Martyna Głąb

Na miłość do siatkówki zapadłam w 2009 roku, gdy przypadkiem trafiłam na mecz reprezentacji w ramach Ligi Światowej. Głąbowy umysł przesiąknięty siatkówką do tego stopnia, że własnego psa marki kundel nazwałam imieniem "Igła". Lubię polskiego rocka, spotkania z przyjaciółmi, "Trylogię" Sienkiewicza i jak Polacy grają tie-breaka. Blada twarz, kilo loków i okulary na ślepotę - ot i cały Głąb.

Dodaj komentarz