Cover Letter Sample For Construction Labourer Essayer Coupe De Cheveux Sur Sa Photo Lab Essay Outline How Does I Create Isolation Curriculum Vitae Usaid Pdf Write A Web Proposal My Adolescent Years Essay Examples

Siatkarze Effectora Kielce na torze gokartowym!

EFFECTOR LOGOEkipa z województwa świętokrzyskiego postanowiła na chwilę oderwać się od siatkarskich treningów i wczoraj udała się na tor gokartowy należący do jednego z jej sposorów – firmy F1 Gokart. Na torze gokartowym mieli okazję sprawdzić się zarówno zawodnicy, jaki i sztab szkoleniowy. Effector Kielce rozegrał swoje własne Grand Prix, dzięki czemu udało się wyłonić najlepszego kierowce z kieleckiego zespołu.

W ramach odpoczynku przez czwartkowym wyjazdem do Raciborza trener Dariusz Daszkiewicz zaproponował swoim podopiecznym wypad na tor gokartowy przy ul. Olszewskiego 20. Siatkarze stawili się na torze wczoraj o godzinie 9.00. Ci, którzy mieli jeszcze okazji do jeżdżenia na tutejszych gokartach błyskawicznie przystąpili do rejestracji. Reszta, która już miała taką przyjemność, zajęła się analizą toru. W trakcie przygotowań do sezonu 2013/2014 Effector Kielce rónież rozgrał swoje własne Grand Prix na torze gokartowym.

“To bardzo fajna forma przerwy między treningami. Długo czekałem na ten wyjazd. W tamtym roku nie poszło mi najlepiej, ale teraz zamierzam poprawić swój wynik.” – mówił Mateusz Bieniek przed rozpoczęciem effectorowego Grand Prix.

gokarty Effector

Przed rozpoczęciem rywalizacji wszyscy mieli możliwość do zapoznania się z torem jazdy. Później odbyły się dwie sesje kwalifikacyjne, w których najlepsze czasy zanotowali Bartosz Sufa, Sławomir Jungiewicz i Grzegorz Pająk. W finale pojechało 9 osób z najlepszymi czasami. Walka była niezwykle zacięta. Nie obyło się bez stułeczek. Ostatecznie po raz drugi z rzędu zwyciężył Bartosz Sufa. Na podium uplasowali się również kolejno Adrian Buchowski i Paweł Grabowski.

“Musicie jeszcze trochę potrenować. To już powoli staje się nudne.” – mówił do kolegów Bartosz Sufa, który puchar za wygraną może ustawić obok trofeum z zeszłego roku.

Klasyfikacja końcowa Grand Prix – TOP 10:

1.    Bartosz Sufa

2.    Adrian Buchowski

3.    Paweł Grabowski

4.    Piotr Natkaniec

5.    Grzegorz Pająk

6.    Mateusz Bieniek

7.    Damian Musiak

8.    Sławomir Jungiewicz

9.    Bartosz Kaczmarek

10.  Mateusz Grabda

żródło: effectorkielce.com.pl / fot. facebook.com/effectorkielce.siatkowka (Paula Lesiak)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.