Case Study Identity Theft Book Review Does Capitalism Have A Future Velleman A Brief Introduction To Kantian Ethics Summary Best Critical Essay Ghostwriter Site Us 2 1 9 Practice Written Assignment Answers Clash Of Clans Cv 5 Layout Guerra

Rosjanie zaczynają przygotowania

rosjanieRosyjscy siatkarze szybko zakończyli swoją przygodę z tegoroczną Ligą Światową, wygrywając zaledwie jedno spotkanie na dwanaście rozegranych. Federacja zaczęła wierzyć, że zmiana szkoleniowca doprowadzi do zmiany w reprezentowanym przez zawodników poziomie, a z kolei trener postanowił nie dawać zbyt wiele wolnego swoim podopiecznym i jak najszybciej rozpocząć przygotowania do wrześniowych występów.

Już dziś startuje pierwszy etap przygotowań Sbornej do turnieju, w którym rosyjski zespół będzie walczyć o przepustkę olimpijską, a przy okazji bronić tytułu najlepszej drużyny tegoż turnieju, który wygrał przed czterema laty. Wśród powołanych nie brakuje tych, którzy w ostatnim czasie nie pojawiali się wśród powołanych jak chociażby Taras Chtej. Władimir Alekno postanowił dać także szansę Sergiejowi Tietiuchinowi, którzy zakończył swoją przygodę z kadrą po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Niektóre nazwiska polscy kibice doskonale znają z dwumeczu Ligi Światowej, który w końcówce maja został rozegrany w gdańskiej Ergo Arenie. To właśnie tam Rosjanie odnieśli dwie porażki z biało – czerwonymi.

Aktualni Mistrzowie Olimpijscy swoje przygotowania rozpoczną dziś, potrwają one przez tydzień. Następnie zawodnicy otrzymają kilka tygodni wolnego, by w ostatnią środę lipca ponownie się spotkać i trenować do połowy sierpnia. Później znów będą mogli odpocząć przez dwa dni i przez ponad 10 dni rozpoczną ostateczny etap przygotowań. Na początku września udadzą się do Hiroszimy, gdzie przez kilka dni będą odbywać treningi na hali, gdzie rozegrają pojedynki w ramach pierwszego etapu Pucharu Świata.

Szeroki skład Rosji na przygotowania do Pucharu Świata 2015:

Rozgrywający: Sergiej Butko, Sergiej Grankin, Dmitrij Kowaliow

Atakujący: Paweł Moroz, Maksim Michajłow, Wiktor Połtajew

Przyjmujący: Ewgienij Siwożelez, Denis Birjukow, Aleksej Spiridonow, Sergiej Tietiuchin, Taras Chtej, Dmitrij Ilnych

Środkowi: Andrej Aszczew, Artiom Wolwicz, Dmitrij Muserskij, Artiom Smoliar, Ilia Własow

Libero: Aleksej Werbow, Aleksej Obmoczajew

Źródło: inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.