Essay About Having A Single Parent Gcse Chemistry Coursework Rates Of Reaction Temperature Lab Report Functional Resume Templates 2015 Free Download Presentation Ghostwriting Services Ca How To Cite Lectures Apa Style In Text English Application Letter Examples Pdf

Przedświąteczna rozgrzewka: Radosław Gil

 

W drugi dzień Świąt przyszedł czas na Mistrza Świata Juniorów. Choć obecnie nie mamy możliwości obserwowania jego gry na polskich parkietach, rozgrywający również brał udział w Przedmeczowej Rozgrzewce (do przeczytania TU). Jaki prezent świąteczny najbardziej utkwił mu w pamięci? Jak wyglądają jego plany sylwestrowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Przedświątecznej Rozgrzewce Radosława Gila!

Kolędy, pastorałki, świąteczne hity radiowe… utwór, który wprowadza w bożonarodzeniowy nastrój: Jest taki dzień​.
Elegancki garnitur, świąteczny sweterek, a może jeszcze inaczej… ulubiony wigilijny dress code: koszula i jeansy, a później oczywiście w dresie (całe życie)​.
Czerwony barszcz, grzybowa, z suszonych owoców… zupa, która króluje na wigilijnym stole: barszcz z uszkami.
Potrawa, bez której nie wyobrażam sobie Bożego Narodzenia: zdecydowanie barszcz z uszkami​.
Moja świąteczna tradycja: nic mi nie przychodzi do głowy.
W tym roku pod choinką chciałbym znaleźć: informację o tym, że lot do Polski się odbędzie.
Prezent świąteczny, który najbardziej utkwił mi w pamięci: wymarzony telefon jak byłem dzieckiem 😂
Typowy trening, inna aktywność, lenistwo w pełni… przebieg świąt u sportowca: w zeszłym sezonie aktywnie, siłownia. W tym raczej lenistwo i totalny odpoczynek.
Film, który zawsze oglądam w święta: nie mam takiego​.
Domówka w gronie najbliższych, Netflix&chill, przespanie północy, czyli Sylwester w dobie pandemii: liczę na domówkę ze znajomymi. Może tez być plaża, ale nie wykluczam opcji Netflix&chill.
“Kiedyś to było”, czyli zapomnijmy na chwilę o pandemii: w domu czy na wyjeździe, hucznie czy spokojnie… idealny plan na Sylwestrowy wieczór: zdecydowanie domówka w gronie najbliższych przyjaciół​.
Cel do zrealizowania na 2021 rok: myślę, że ten co zawsze – rozwijać się, głównie jako człowiek, ale tez sportowo​.
Czytelnikom Volleyworld na święta i nadchodzący rok życzę: przede wszystkim zdrowia, szczególnie w tych czasach, cierpliwości i czerpania radości z każdego dnia.

fot. Anna Wincek (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)