Donde Dejar Mi Cv Web Page Development Assignment How To Use Validation Summary In Asp Net C Essay On Money Made In The Nfl Easy Persuasive Essay Topics Uk Map

Przedświąteczna rozgrzewka: Mateusz Sacharewicz

 

Za nami Boże Narodzenie, Sylwester i Nowy Rok. Przyszedł więc czas na ostatnią odsłonę Przedświątecznej rozgrzewki, której uczestnikiem jest Mateusz Sacharewicz. Środkowy był już bohaterem Przedmeczowej Rozgrzewki wiosną (do przeczytania TU). Jaką ma świąteczną tradycję? Idealny plan na Sylwestrowy wieczór? #TeamGrzybowa czy #TeamBarszcz? Koniecznie sprawdźcie odpowiedzi siatkarza Ślepsk Malow Suwałki!

Kolędy, pastorałki, świąteczne hity radiowe… utwór, który wprowadza w bożonarodzeniowy nastrój: o świętach przypominam sobie gdy w radiu leci „Last Christmas”, a moją ulubioną kolędą jest „Cicha noc”.
Elegancki garnitur, świąteczny sweterek, a może jeszcze inaczej… ulubiony wigilijny dress code: na Wigilię półformalny garnitur, a na następne dni świąteczny sweter.
Czerwony barszcz, grzybowa, z suszonych owoców… zupa, która króluje na wigilijnym stole: u mojej mamy grzybowa, u teściowej barszcz, także mam komfort i nie muszę wybierać!
Potrawa, bez której nie wyobrażam sobie Bożego Narodzenia: co prawda to nie potrawa, ale nie wyobrażam sobie Świąt bez opłatka. Poza tym oczywiście pierogi!
Moja świąteczna tradycja: robienie prezentów last minute 24 grudnia. Polecam, pusto w galeriach.
W tym roku pod choinką chciałbym znaleźć: receptę na dobre zdrowie i coś co wypędzi koronawirusa w kosmos.
Prezent świąteczny, który najbardziej utkwił mi w pamięci: każdy jest wyjątkowy. pamiętam wszystkie które dostałem.
Typowy trening, inna aktywność, lenistwo w pełni… przebieg świąt u sportowca: zapominam o sporcie na czas Świąt. Nie ma treningu, rozmów o siatkówce, nie ma liczenia kalorii. Od 27 grudnia wszystko wraca do codzienności 🙂
Film, który zawsze oglądam w święta: nie oglądam TV w ogóle, ale żona czeka na Kevina także jednym okiem zerkam.
Domówka w gronie najbliższych, Netflix & chill, przespanie północy, czyli Sylwester w dobie pandemii: nie znam jescze naszego planu treningowego na Sylwestra wiec ciężko powiedzieć na co się zdecydujemy. Czasy są takie, że wybór jest mega ograniczony, ten Netflix brzmi rozsądnie.
“Kiedyś to było”, czyli zapomnijmy na chwilę o pandemii: w domu czy na wyjeździe, hucznie czy spokojnie… idealny plan na Sylwestrowy wieczór: dopóki nie mieliśmy córeczki to z reguły bywało hucznie i do białego rana, ale te czasy już minęły. Teraz o północy małe Picollo, życzenia i do spania 🙂
Cel do zrealizowania na 2021 rok: listę celów mam dość długą, ale jeśli chodzi o te stricte sportowe to być w pełnym zdrowiu, grać w PlusLidze i cieszyć się z siatkówki.
Czytelnikom Volleyworld na święta i nadchodzący rok życzę: życzę dużo zdrówka, pogody ducha, uśmiechu i spełnienia marzeń.

fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD / Natalia Miłek.PHOTO)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)