Przedmeczowa rozgrzewka #29: Fabian Drzyzga

Fabian Drzyzga to dwukrotny mistrz świata oraz dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Europy.  Z reprezentacją Polski wywalczył również 2. i 3. miejsce w Pucharze Świata oraz stanął na najniższym stopniu podium Ligi Narodów. Jest absolwentem spalskiego SMS-u, a w najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutował w sezonie 2008/2009 jako zawodnik częstochowskiego AZS-u. Po czterech latach spędzonych w ekipie spod Jasnej Góry na rok przeniósł się do stolicy, a następnie do Rzeszowa. Z Resovią sięgnął m.in. po złoty i dwa srebrne krążki mistrzostw Polski. W sezonie 2017/2018 z Olympiakosem Pireus został mistrzem Grecji, a przez dwa ostatnie lata był rozgrywającym Lokomotiwu Nowosybirsk, z którym w minionych zmaganiach zdobył złoty medal mistrzostw Rosji. Zapraszamy do zapoznania się z "Przedmeczową rozgrzewką" Fabiana Drzyzgi, który przez najblizsze dwa sezony ponownie będzie bronił barw drużyny z Podkarpacia.