Best Masters Essay Ghostwriters Website For College Essay Of Pestle Analysis Of Verizon Web Ppt Presentation Summary Novel Montana 1948 How To Write A Fabel

#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (16.04-22.04)

 

Dziś pod naszą lupą siatkarski obóz z zawodnikami Cerrad Czarnych Radom, a także „Madicamentum” – licealiści działający w szczytnym celu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Obóz sportowy z graczami Czarnych Radom
Zawodnicy Cerrad Czarnych Radom – Michał Ostrowski i Wojciech Żaliński – zachęcają do wzięcia udziału w wakacyjnym obozie sportowym skierowanym zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Camp będzie miał miejsce w ośrodku Solar w Jarosławcu w dniach 28 lipca – 8 sierpnia bieżącego roku. Zajęcia będą odbywać się w hali oraz na świeżym powietrzu – boisku do piłki plażowej. Uczestnicy trenować będą pod okiem profesjonalnych trenerów. Za część treningów będą odpowiedzialni także Michał Ostrowski i Wojciech Żaliński. Obozowicze poznają reguły gry. Dowiedzą się również, jak wygląda praca sędziego podczas meczów. Oprócz sportowych zajęć na przyjezdnych czekać będą atrakcje turystyczne. Nie zabraknie także ogniska i konkursów z nagrodami.

„Madicamentum” w szczytnym celu
Sobotnie spotkanie Asseco Resovii Rzeszów z Indykpolem AZS Olsztyn było ważne nie tylko ze względu na jego wartość, lecz także ze względu na szczytny cel, do którego przyczyniła się grupa uczniów II Liceum Ogólnokształcącego  w Rzeszowie – „Madicamentum”. Młodzież realizuje projekt społeczny pomocy osobom, które studiują medycynę na Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Winnicy na Ukrainie. Uczniowie w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” mają na celu zachęcić inne osoby do pomocy drugiemu człowiekowi. Podczas wspomnianego spotkania w hali Podpromie, licealiści zbierali pieniądze, które przeznaczone zostały na zakup sprzętu medycznego, materiałów medycznych i opatrunkowych dla pediatrycznych placówek zdrowia w znajdujących się w Winnicy na Ukrainie.

źródło: wksczarni.pl/assecoresovia.pl/informacja własna
fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.