Ucas Gap Year Personal Statement Appeal Cover Letter Template For Internship Covering Letters Formats Cash Game Poker Book Reviews Sample Cover Letter For Job Application Data Entry Dissertation On Metamemory 2018

#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (11.06-17.06)

 

Dziś pod naszą lupą „Początek wakacji” w Gdańsku oraz program #LekcjaZMistrzami Cerradu Czarnych Radom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

„Początek wakacji” w Gdańsku
Z okazji zbliżających się wakacji przy Stadionie Energa Gdańsk w niedzielę miał miejsce Festyn Rodzinny pod tytułem „Początek wakacji”. Nie mogło zabraknąć zajęć z siatkarzami Trefla Gdańsk, czy też z koszykarzami Trefla Sopot. To był dzień pełen wielu atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły zdobyć niespodzianki oraz wziąć udział w przygotowanych konkursach. Czekały na nie także gry i zabawy, w tym również sportowe zmagania. Za dobrze wykonane zadania zdobywały pieczątki, które następnie umożliwiały otrzymanie głównej nagrody. Podczas festynu zostały zaprezentowane także występy artystyczne oraz pokazy naukowe. Znajdowały się również stoiska z dziedziny zdrowego odżywiania się. To był na pewno udany dzień dla małych pociech.

#LekcjaZMistrzami Czarnych
W ramach #LekcjiZMistzami siatkarze Cerradu Czarnych Radom gościli w murach Publicznego Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębi. Tomasz Fornal wraz z Kamilem Droszyńskim szkolili uczniów tamtejszej szkoły. Była także okazja do rozegrania wspólnego meczu z młodzieżą. Pod koniec spotkania był czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Akcja #LekcjaZMistrzami odbywa się w ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni.

źródło: sport.trefl.com / wksczarni.pl / informacja własna
Fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.