Describe Your Favorite Film Essay Ucas Personal Statement Example Pharmacy Business Help Me Write Government Research Proposal Les Reforms De L Onu Dissertation Defense Hostel Management System Literature Review Pdf

#PozaBoiskiem: Podsumowanie wydarzeń (09.04-15.04)

 

Dziś pod naszą lupą premiera książki autorstwa Marcina Młynarczyka, której patronat objęła PGE Skra Bełchatów, a także kampania pt. "Chwała bohaterom! 100 lat niepodległości". Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

PGE Skra patronem książki dla dzieci
W zeszłą środę, 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim miała miejsce premiera książki sportowej dla dzieci pt. „Klekusi i Klekusia przygody przy siatce”, którego autorem jest Marcin Młynarczyk. Patronat objęła PGE Skra Bełchatów. W bajce tej przedstawione są bociany, grające właśnie w piłkę siatkową. Na spotkaniu nie mogło zatem zabraknąć przedstawicieli tej dyscypliny sportu. Na premierze pojawili się więc: Wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów – Grzegorz Stawinoga oraz zawodnicy Mariusz Wlazły, Kacper Piechocki i Karol Kłos. Podczas spotkania była okazja do rozdania autografów i zrobienia wspólnych zdjęć z dziećmi. Ten dzień był pełen emocji dla najmłodszych pociech.

Kampania „Chwała bohaterom! 100 lat niepodległości”
Z racji tego, iż w tym roku przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, zarówno zespoły plusligowe, jak i Ligi Siatkówki Kobiet na swoje mecze zapraszają osoby, które walczyły o nasz kraj, o naszą niepodległość. W minioną niedzielę, 15 kwietnia podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów ze Stocznią Szczecin w hali Podpromie pojawili się wyjątkowi goście – żołnierze z Zarządu Wojewódzkiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Kampania pod tytułem „Chwała bohaterom! 100 lat niepodległości”, której organizatorem jest Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej SA, ma na celu uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę oraz wyrazić wielki szacunek do polskich weteranów i żołnierzy. Obecni na niedzielnym spotkaniu goście specjalni otrzymali od zarządu klubu pamiątkowe upominki, by wyrazić uznanie Asseco Resovii Rzeszów i jej kibiców za postawę żołnierzy wobec Ojczyzny.

źródło: plusliga.pl/skra.pl/informacja własna / fot. Paulina Orszak (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.