Mgt610 Past Final Term Papers Blog Names For Book Reviews Different Types Of Formats For Essays On Success Dissertationen Deutschland Online Shop Esl Article Review Editor Services For Mba Environment Send Resume Maintain Community Diploma

#PlusligoweBatalie: W Bełchatowie bez niespodzianki

 

W dzisiejszym pojedynku PGE Skry Bełchatów kontra Indykpol AZS Olsztyn lepsi okazali się być gospodarze, którzy po czterosetowej walce pokonali olsztyńskich akademików 3:1.

 

Pierwsza partia to bardzo nierówna gra po obu stronach siatki, zespoły zdobywały punkty seriami, obie drużyny miały piłki setowe, jednak to olsztynianie więcej szczęścia w końcówce i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa w premierowej odsłonie tego spotkania. Pierwsza połowa drugiej partii to lepsza gra przyjezdnych, z czasem gospodarze jednak dogonili wynik i dzięki skutecznej grze doprowadzili do remisu. Trzecia odsłona tego pojedynku to od początku dominacja Skry, bełchatowianie zwyciężyli w niej do 13 i tym samym objęli prowadzenie w meczu. Czwarty set był kontynuacją poprzedniego, prowadzeni przez Artura Szalpuka siatkarze PGE Skry już do końca utrzymali wypracowaną na początku przewagę i dość pewnie zwyciężyli w nim do 21.

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn  3:1 (25:27, 25:22, 25:13, 25:21)

MVP: Artur Szalpuk

Składy zespołów:

PGE Skra Bełchatów: Uriarte, Wlazły, Lisinac, Kłos, Bednorz, Szalpuk, Piechocki (libero) oraz Penczew, Kurek

Indykpol AZS Olsztyn: Woicki, Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Śliwka, Włodarczyk, Żurek (libero) oraz Bosinkwel, Makowski, Palacios, Buchowski, Kochanowski

 

źródło: informacja własna / fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz