Bank Manager Cv Example Cracked Portraits Summary How To Write An Unsolicited Sales Proposal Graduate School Personal Statement Outline Template 7 Days Book Review Summary Of Indonesian Government

#PlusLiga: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa z brązowym medalem

 

O ile zarówno pierwszy, jak i drugi pojedynek w ramach rywalizacji o 3. miejsce były emocjonujące, o tyle nad przebiegiem decydującego starcia pełną kontrolę mieli stołeczni siatkarze. W środowy wieczór w hali Energia podopieczni trenera Andrei Anastasiego dyktowali warunki gry pewnie krocząc w stronę najniższego stopnia podium. Ostatni mecz o brązowy medal zakończył się trzysetowym zwycięstwem VERVY Warszawa, a statuetkę dla najbardziej wartościowego zawodnika miał przyjemność odebrać Bartosz Kwolek, który zasilił dorobek swojej drużyny aż 18 punktami (13 atakiem – 54% skuteczności, 1 blokiem, 4 zagrywką). W przyjęciu naprawdę dobrze prezentował się ponadto zdobywca 12 oczek – Igor Grobelny, z kolei odpowiednio 100 i 78% skuteczności w ataku wykręcili Andrzej Wrona oraz Piotr Nowakowski.

DATA
GODZINA
GOSPODARZE
WYNIK
GOŚCIE
MECZ O 3. MIEJSCE – 3. TERMIN:
21.04.2021 r.
(środa)
17:30
PGE Skra Bełchatów
0:3
(20:25, 20:25, 22:25)
MVP: Bartosz Kwolek
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

źródło: informacje własne / plusliga.pl
fot.  Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD / Daria Jańczyk Photography)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.