#PlusLiga: Komplet punktów zostaje w Bełchatowie!

 

W niedzielne popołudnie PGE Skra Bełchatów we własnej hali, przed własną publicznością zmierzyła się z Cerrad Czarnymi Radom. Pojedynek bełchatowsko-radomski zdecydowanie lepiej rozpoczęli Wojskowi, którzy pewnie wygrali inaguracyjną odsłonę spotkania. Jednak podopieczni trenera Roberto Piazzy zdołali przejąć inicjatywę i trzy kolejne partie padły ich łupem. Statuetka dla najlepszego zawodnika tego meczu trafiła w ręce rozgrywajacego miejcowego zespołu, Grzegorza Łomacza.

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE…

PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 3:1 (16:25, 25:23, 25:21, 25:19)
MVP: Grzegorz Łomacz

Składy:
PGE Skra Bełchatów: Wlazły, Kłos, Kochanowski, Ebadipour, Szalpuk, Łomacz, Piechocki (L) oraz Droszyński, Teppan, Fiel, Orczyk
Cerrad Czarni Radom: Pajenk, Żaliński, Vincić, Huber, Żygałow, Fornal, Ruciak (L) oraz Ostrowski, Filip, Kwasowski

źródło: informacja własna / fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.