Uss Kearsarge Cv 33 Agent Orange Year 1 Homework Projects Representation In Media Essay Paper Papers Writers Websites Gb Possible Accidental Assignment Assignments In Conditions Should Be Avoided Assignments For 6th Grade Middle Schools Near Me

#OperacjaRio: Final Six Ligi Światowej 2015 już od jutra!

Final SixW ciągu ostatnich dwóch miesięcy 20 reprezentacji globu walczyło w fazie interkontynentalnej Ligi Światowej o awans do Final Six w Rio de Janeiro. Oprócz Brazylii, która występuje w roli gospodarza, awans wywalczyły również Serbia i Włochy (grupa A), Stany Zjednoczone i Polska (grupa B) oraz Francja (zwycięzca II dywizji). Co nas czeka w najbliższych dniach? Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem turnieju finałowego!

Pierwsze trzy dni to faza grupowa. Reprezentacje podzielone na dwie grupy rozegrają spotkania w systemie „każdy z każdym”. Mecze rozpoczynać się będą o 19:05 (grupa I) i 21:00 (grupa J) czasu polskiego. Terminarz fazy grupowej:

ŚRODA, 15.07.:
Brazylia – Francja (grupa I)
Serbia – Włochy (grupa J)

CZWARTEK, 16.07.:
Brazylia – USA (grupa I)
Polska – Włochy (grupa J)

PIĄTEK, 17.07.:
USA – Francja (grupa I)
Serbia – Polska (grupa J)

W sobotę, czwartego dnia turnieju, rozegrane zostaną półfinały. Zwycięzcy poszczególnych grup zmierzą się z reprezentacjami, które zajmą drugie miejsce w grupie przeciwnej:

SOBOTA, 18.07.:
Półfinał 1., godz. 15:05: zwycięzca grupy I – reprezentacja z 2. miejsca grupy J
Półfinał 2., godz. 17:05: zwycięzca grupy J – reprezentacja z 2. miejsca grupy I

Niedziela będzie dniem walki o medale. O 14:10, w meczu o 3. miejsce, spotkają się przegrani półfinałów, natomiast o godzinie 16:30 odbędzie się mecz finałowy tegorocznej Ligi Światowej.

NIEDZIELA, 19.07.:
Mecz o 3. miejsce – godz. 14:10
Finał – godz. 16:30

źródło: informacja własna / worldleague.2015.fivb.com
fot.: facebook.com/FIVB.InternationalVolleyballFederation

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)