Ielts Essay Sample Writing Teambuilding Presentation Ppt Cheat Essays For Students In Sinhala Application Confidential Cover Letter For University Pay To Get Social Studies Creative Writing Popular Masters Essay Ghostwriting Websites Uk

Współpraca

#VolleyworldTeam to ekipa, dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Masz produkt powiązany w jakiś sposób z tematyką naszej strony i chcesz go wypromować? A może potrzebujesz wsparcia medialnego podczas organizowanego przez siebie wydarzenia? Nic prostszego! Odezwij się do nas, a wspólnie na pewno wypracujemy plan działania.

Czego możesz się od nas oczekiwać?

W przypadku promocji produktów będą to: artykuły sponsorowane, recenzje, konkursy, które na pewno zainteresują szerokie grono naszych czytelników.

Jeśli natomiast chodzi o wsparcie medialne oferujemy: 
– relacje zdjęciowe,
– relacje tekstowe,
– relacje video (w zależności od wydarzenia)
– wywiady z uczestnikami oraz organizatorami.

Jesteśmy również otwarci na współpracę na poziomie social mediów. Nasze konto na Facebooku zgromadziło już niemal 10000 czytelników, a konto na Instagramie ponad 8000 obserwatorów, a co za tym idzie wszystko co zostaje przez nas publikowane dociera do tysięcy osób.

Jeśli nie potrzebujesz patronatu medialnego nad organizowanym przez siebie wydarzeniem siatkarskim, ani nie masz potrzeby wypromowania swojego produktu, możemy zaoferować od siebie również reklamę w postaci baneru na stronie.

Wszystkie propozycje oraz pytania prosimy kierować na adres redakcja@volleyworld.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...