Corporations Act Paragraph 4912b Are Essay Titles Underlined Or Quoted Price Top Reflective Essay Proofreading Websites Sample Electrical Engineer Cover Letter

#MŚJuniorów: Kolejni rywale na drodze biało-czerwonych

 

W niedzielę zakończyła się faza grupowa mistrzostw świata juniorów, które odbywają się w Czechach. Reprezentacja Polski bez żadnych problemów zwyciężyła w każdym meczu z kompletem punktów i tym samym wygrała swoją grupę. Teraz biało-czerwonych czeka walka o połfinał.

Polska drużyna była niepokonana w fazie grupowej i w żadnym ze spotkań nie straciła nawet jednego seta. Biało-czerwoni pokonali kolejno Maroko, gospodarzy – Czechów i reprezentację Kanady. Oprócz Polaków swoje grupy wygrali: Rosjanie, Irańczycy i Brazylijczycy, a do następnej fazy awansowała również Argentyna, Kuba, Kanada i Chiny. Od jutra rywalizacja w mistrzostwach świata juniorów przenosi się na etap ćwierćfinałów. 

Poniżej prezentujemy rozstawienie nowych dwóch grup, a także terminarz najbliższych zmagań kadry Polski:

GRUPA E: Polska, Chiny, Kuba, Iran
GRUPA F: Brazylia, Rosja, Argentyna, Kanada

27.06. (wtorek) godz. 12:30
Polska – Chiny

28.06. (środa) godz. 17:30
Polska – Kuba

29.06. (czwartek) godz.17:30
Polska – Iran

źródło: fivb.com / informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz